pon. Paź 14th, 2019

zoiomoda.pl

Moda i znacznie więcej

Jakie sukienki są idealne do pracy?

2 min read
sukeinki do pracy

Wiele kobiet będących przez cały czas aktywnych zawodowo, wie jak ważny jest wygląd – a co za tym idzie nie można postawić, na każdą stylizacje. Dlatego też w takich wypadkach idealnym wyborem stają się sukienki, jednak również i pośród nich są wyjątki. Zobacz na jakie fasony sukienek warto postawić do pracy!

Najistotniejsze jest bez wątpienia, aby zawsze wyglądać stosownie do miejsca jak także do okazji. Dodatkowo w wielu miejscach zignorowanie dress codu panującego tam, może zostać odebrana jako faou-pas. Temu też wybór takiej części garderoby jaką są sukienki staje się bardzo ważne. Dlatego jakie sukienki będą odpowiednie do pracy?

Sukienki mini – czy to dobry wybór do pracy?

Sukienki mini w biurze to niekiedy, dość kontrowersyjny temat. Ponieważ przyjęło się, iż większość Pań stawia do pracy na sukienki midi. Mimo to nie jest to jedyny wybór jaki może znaleźć się, w niejednej damskiej garderobie. Ciekawymi alternatywą mogą być sukienki maxi, ale i sukienki mini również mogą być dopuszczalne w dress code i nie musi to być odebrane negatywnie.
Oczywiście nie powinno się stawiać na na dość kuse sukienki z dość głębokim dekoltem. Ciekawym wyborem może okazać się z pewnością – koszulowa sukienka z wiązaniem na talii, która dodatkowo będzie sięgać 5 cm nad kolanem.

sukienki do pracy latem

Czy kolor sukienki ma znaczenie?

Kolor sukienki, którą wybieramy ma znaczenie. Ponieważ wybierając odpowiedni kolor sukienki jesteśmy w stanie wpłynąć, na to jak możemy zostać odebrane przez innych. Temu podczas zakupów stawiając na konkretny kolor, warto mieć z tyłu głowy jaki znaczenie on może za sobą nieść.
Dla większości osób pracujących w biurach przyjęło się, iż poruszają się w obrębach kolorów jak: czarny, beż, szarość czy granat. Jednak coraz częściej można zauważyć również takie kolory jak burgundowy, a nawet butelkowa zieleń. Możecie mieć pewność, że te kolory są bezpieczne, które ukarzą cię w pozytywnym świetle. Jeżeli komuś zależy na zbudowaniu swojego w pełni profesjonalnego wizerunku – w takim przypadku świetnie sprawdzi się granat. Natomiast klasyczna czerń podkreśla elegancję, zaś burgundowy podkreśla pewność siebie.

Podzielcie się w komentarzach, na jakie sukienki wy stawiacie wybór do pracy i czy waszym zdaniem kolor ma znaczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.