zoiomoda.pl

Moda i znacznie więcej

Jak dobrać jeansy dopasowane do posiadanego typu figury?

3 min read
zakup jeansów

Spodnie to część garderoby, której w żadnej szafy mogłoby nie zabraknąć. Pośród nich najczęściej wybierane są jeansy, ze względu na swoją uniwersalność. Dlatego też warto wiedzieć, jak dobrać jeansy do posiadanego typu sylwetki?

Bez wątpienia, każdy w swojej szafie posiada ulubione jeansy. Lecz nie zawsze doskonale są dopasowane do posiadanego typu sylwetki. Niepomocne jest, to iż w sklepach czeka na nas masa różnorodnych modeli, z których czasem ciężko jest coś wybrać. Jednak gdzieś z pewnością czekają jeansy, które będą odpowiednie do każdego typu sylwetki. Tak więc na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Jak znaleźć idealne jeansy dla siebie?

Wypada na samym początku zaznaczyć, iż zakup jeansów szczególnie damskich wiąże się z ich zmierzeniem. Mimo że jesteśmy w stanie określić się z modelem jaki będzie odpowiedni dla nas, to pomimo to wybór może okazać się dla nas nietrafiony. Może na to się składać no to kilka powodów. Warto wstępnie założyć, że wyglądamy bardzo dobrze w spodniach z prostą nogawką – jednak jaki stan wybrać? Jak powinny być ułożone kieszenie? Czy nawet materiały z jakich powinny zostać one wykonane? A jak wiemy na przykładzie innych rzeczy czy zdarzeń, możemy się spodziewać znacznie więcej różnych pytań. 

Co sprawia, że musimy sprawdzać różne propozycje, aby znaleźć ten idealne dopasowany do naszej figury. Tym bardziej warto sprawdzać różne rozmiarówki. Gdyż już doskonale wiemy, że rozmiarówki różnią się w każdym sklepie czy nawet w obrębie jednej marki natrafić na różnice w rozmiarze. Ponieważ i takie się zdarzają! 

Jak dobrać odpowiednie dżinsy do swojej sylwetki?

jans na lata

Wybór jeansów idealnie dopasowanych do naszej sylwetki, każdy z nas może ułatwić sobie takimi radami jak te oraz wieloma innymi. Przez co możemy dowiedzieć się, że: 

  • proste nogawki to dobre rozwiązanie dla większości figur, ponieważ są w stanie optycznie wydłużyć nogi. 
  • jeansy rurki fason, którego powinny unikać Panie o figurze gruszki, zaś pozostałe kobiety mogą śmiało po nie sięgnąć
  • modele z wysokim stanem są doskonałym wyborem jeżeli chcemy zamaskować niedoskonałości w okolicy brzucha
  • boyfriendy to doskonała propozycja, dla każdego typu figur, jednak warto zaznaczyć, iż przeważnie maskują zamiast podkreślić kształty. 
  • dzwony to idealny wybór, dla pań które w swojej sylwetce chcą zrównoważyć szerokie biodra bądź ramiona

Ważnym aspektem wyboru spodni będzie, poznanie materiału z jakiego zostały wykonane nasze spodnie. Na szczególną uwagę zasługują dopasowane propozycje. Jednym słowem wszystko sprowadza się do momentu, aby nie bać się elastanu. Gdyż on jest w nim wręcz wskazany, jednak istotne jest aby nie przekraczał bariery 3%. Powód jest prosty spodnie wykonane wyłącznie z bawełny, nie będą w stanie utrzymać kształt sylwetki. Zaś zbyt duża ilość sprawi, że spodnie szybko się rozciągnął.

Jeansy damskie – podstawa, w każdej szafie

Z pewnością jest dość ciężko odnaleźć kobietę, która w swojej garderobie nie posiada przynajmniej jednej pary jeansów. I nie powinno to nikogo dziwić, sprawia to że każda kobieta jest w stanie przy ich pomocy podkreślić atuty swojej sylwetki. Dodatkowo wypada zwrócić uwagę, na rozstaw kieszeni. Szczególnie tylne ponieważ mają wpływ na to jak zostaną ukształtowane pośladki. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zarówno wizualnie je powiększyć, zmniejszyć, nadać okrągłe kształty czy podnieść. Temu podczas zakupów warto obejrzeć nałożone spodnie pod każdym kątem.

Czy macie swój ulubiony typ jeansów, jeśli tak podzielcie się w komentarzach czym kierujecie się podczas zakupów?

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © Zoiomoda.pl | Newsphere by AF themes.