pon. Paź 14th, 2019

zoiomoda.pl

Moda i znacznie więcej

Stylizacja i fryzura idealna do niej?

2 min read
idealna fryzura

Niekiedy wybór upięcia, stanowi ważny element nadający, każdej stylizacji niepowtarzalny charakter. Jednak nie raz wybór upięcia stanowi dość spore wyzwanie. Tym bardziej w internecie można znaleźć wiele różnego rodzaju upięć. Jednak mimo to jest nieraz dość trudno znaleźć propozycje idealnie dopasowanej do naszej stylizacji.

W pierwszej kolejności warto również zaznaczyć, iż fryzurę upięcie czy jej wygląd wypada dopasować nie tylko do ubioru – ale także kształtu twarzy. Umknąć uwadze nie może, że rozpuszczone włosy jest idealnym rozwiązaniem, dla każdej kobiety. Natomiast już w przypadku koka wiele osób ma wątpliwości. Podobnie jest z długością włosów, gdzie również krótkie włosy nie będą pasowały dla każdego. Lecz wypada zwrócić uwagę na fryzurę, pod kątem dopasowania do stylizacji aby stworzyć spójność.

Jak dobrać uczesanie do kształtu twarzy?

upiecie

Żadna kobieta nie jest w stanie zaprzeczyć, że właśnie upięcie w stylizacji stricte streetwear zestawiony z gładkim upięcie. Nie jest zbyt dobrym posunięciem, krótko mówiąc wyglądałoby to dość dziwnie żeby nie powiedzieć zabawnie. Ewidentnie w takiej sytuacji znacznie lepiej wypadnie kucyk. Lecz już na bardziej formalne spotkania nie zda on egzaminu. Dlatego warto się zastanowić jak dobrać uczesanie do stylizacji, a co ważniejsza kształtu twarzy.
Panie o kształcie twarzy owalnym, powinny postawić na fryzury które optycznie wydłuża twarz. Dobrym wyborem może być wysokie upięcie oraz luźno puszczone kosmyki wzdłuż twarzy. Takie upięcie świetnie sprawdzi się na co dzień, dodatkowo będzie pasować do wielu stylizacji.

Natomiast jeśli jesteś posiadaczką kwadratowych rys twarzy, w takim wypadku świetnie wypadnie fryzura z grzywką. Doskonałym wyborem mogą okazać się fryzury lekko zachodzące na twarz. Oprócz tego można się pokusić o delikatne pofalowanie włosów. Uzyskamy przez to propozycje na co dzień, z nutką dziewczęcego charakteru. 

Jedne z ważniejszych okazji, na które praktycznie każda kobieta stara się dopasować fryzurę są  np. wesela czy bale. Wówczas elegancki wydźwięk nadać będzie w stanie niskie upięcie, które zawsze będzie w modzie – a co ważniejsze, będzie idealnie pasowało do każdego typu twarzy. Śmiało możemy wypuścić pasma w miejscach, w których naszym zdaniem będą dobrze się prezentować. Jeśli natomiast nie jesteśmy pewni co do wykonania tego typu upięcia. Warto w celu jego wykonania wybrać się do zaufanego fryzjera, który dodatkowo podpowie, jak można nadać dla naszej fryzury niepowtarzalny charakter dopasowany do stylizacji. 

Podzielcie się w komentarzach, na jakie upięcia lubicie postawić – oraz czy waszym zdaniem fryzura ma znaczący wpływ na to jak zostajemy odbierani na co dzień?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.