• czarna kobieta stojąca na dróżce w tle jesienny krajobraz
  Poradnia modowa

  Współczesne ofiary mody – największe błędy w stylizacjach

    To, jak daleko kobiety się aktualnie posuwają w tworzeniu swoich stylizacji często może nawet budzić nasz niepokój. Co prawda swojego czasu trend na brzydotę cieszył się dużym zainteresowaniem, ale przesada w żadnym kierunku nie jest wskazana. Czasami jest tak, że po prostu źle łączymy części naszej garderoby, bo nie wiemy jak robić to poprawnie. To da się naprawić!

 • murzynka wznosząca ręce do góry
  Poradnia modowa

  Sukienka kopertowa – dlaczego nie może jej zabraknąć w Twojej szafie?

  Są takie ponadczasowe fasony ubrań, których posiadanie jest wręcz obowiązkowe. Należą do nich sukienka kopertowa, które naprawdę pięknie się prezentuje na większości figur damskich. Są świetna propozycją zarówno na dzień, jak i na wieczór. Co więcej możemy ją nosić zarówno latem, jak i zimą. Ale to nie wszystkie powody, dla których musisz mieć sukienkę kopertową w swojej szafie!

 • kobiece ręce trzymające się za spódnicę midi w kolorze granatowym na tle parku
  Poradnia modowa

  Idealne spódnice na Wigilię!

  Każda z nas coraz częściej zaczyna myśleć o Świętach, bo te zbliżają się coraz większymi krokami. Dlatego najwyższa pora, żeby skompletować swoją garderobę na ten magiczny czas. Najczęstszym wyborem na ten czas są sukienki i spodnie, warto jednak wyłamać się z tego schematu i postawić na spódnice!