Kontakt

O autorce bloga

Dzień dobry! Mam na imię Aleksandra. Jestem 23-letnią dziewczyną otwartą na kontakt z markami odzieżowymi, oraz z moimi czytelniczkami, które są zainteresowane zdobyciem jak największej ilości informacji o wykonaniu ponadczasowego stylu.

Na obecną chwilę mieszkam w Białymstoku, lecz moim rodzinnym miastem jest Olsztyn. Jestem także studentką Administracji na Uniwersytecie w Białymstoku.

Interesuję się też klasyczną modą damską charakteryzującą się minimalnymi fasonami ubrań. Ciekawi mnie także połączenie jej z prostą, lecz drogą biżuterią. Ponadto, jestem pewna, że każda kobieta, bez względu na wiek oraz kształt figury, może stworzyć oryginalny styl.  Poza tym nawet przy użyciu prostych i uniwersalnych krojów odzieży damskiej, które znajdziesz w swojej szafie.

Co więcej, wiem, że nie musisz mieć najdroższych ubrań w swojej garderobie.

Kontakt

Masz w tym momencie ochotę na zadanie mi pytania odnośnie ubrań damskich? A może jesteś zainteresowana/y współpracą? Wspaniale! Jestem chętna na nawiązanie współpracy w postaci tworzenia artykułów sponsorowanych.

Napisz do mnie wiadomość w poniższym formularzu kontaktowym jeszcze dziś i nawiążmy kontakt.

Formularz kontaktowy

Dodaj swoją wiadomość w formularzu.

Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania na wybrane przeze mnie oferty dot. współpracy oraz do wyrażania własnej opinii w tworzeniu artykułu o określonej marce.